Masážní služby momentáplně neposkytujeme. Děkujeme zapochopení.

Náš profesionálně vyškolený personál Vám nabízí ty nejkvalitnější služby v oblasti péče o celé tělo. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit a vypadat lépe.

Klasická švédská masáž

Švédská masáž je v katolické části světa jednou z nejčastěji používaných masážních metod. Patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Jejím cílem je umožnit tělu absorbovat více kyslíku, a tím regenerovat tkáně. Zároveň je zaměřena na detoxikaci, protože zvyšuje rychlost, kterou buňky z těla odstraňují odpadní látky.

Masáž může být prováděna na celém těle, nebo pouze na problematických částech, kterými bývají zejména šíje a záda. Více než pro své ozdravující účinky je klasická masáž oblíbena pro ohromný pocit uspokojení a uvolnění, který masírovanému přináší. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně starších osob a dětí.

Objednejte se

Masáž lávovými kameny – Hot Stones aroma oleje

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších relaxačních technik. Provádí se za použití teplých kamenů a aromatických léčivých olejů, tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich.

Teplo z kamenů působí na celé tělo a uvolňuje ho, kameny zároveň s teplem předávají také silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány – energetické dráhy vedoucí od konečků prstů k vnitřním orgánům. Tyto meridiány jsou vlivem zdravotních problémů nebo při zvýšené únavě často ne zcela průchodné nebo dokonce uzavřené. Díky masáži lávovými kameny se tyto cesty znovu otevírají a povzbudí činnost vnitřních orgánů.

Objednejte se

Baňkování

Baňkování je vakuová masáž, která se provádí pomocí skleněných nebo jiných baněk. V praxi je vhodnou kombinací ostatních masáží. Baňkováním rozumíme přikládání skleněných (plastových) nádob, ve kterých je vytvořen podtlak, což způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňky se přikládají na určená místa (reflexní zóny, akupunkturní body) nebo se používají k masáži. Baňky jsou různého tvaru, obvykle kulovitého nebo zvonovitého, s průměrem otvoru asi 15 – 90mm. Prokrvení a okysličení podkoží pomáhá odplavovat škodliviny(otevírá kožní póry) z jejího centra a po opakované aplikaci vede k úlevě od bolesti v zádech.

Jinou formou baňkování je pohyblivé baňkování.Při masážním (pohyblivém) baňkování se pracuje pouze s jednou baňkou, která je mírně přisáta na pokožku těla a masíruje se s ní ve směru toku lymfy. Při této masáži dochází k detoxikaci organismu, prokrvení řady tkání a maximální relaxaci. Zvláště pak ženy ocení odstranění celulitidy touto metodou v oblasti stehen, hýždí, paží nebo břicha.

Objednejte se

Dornova metoda

Jemná manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Například při napravování nesprávných poloh obratlů se pohybem obchází svalová ochrana a jemným tlakem tak může být obratel přiveden do správné polohy bez nežádoucích vedlejších účinků. V praxi se většinou provádí při prvních dvou návštěvách komplexní vyšetření a ošetření kloubů a páteře pacienta. Náprava obratlů se vždy provádí aktivním pohybem pacienta. Terapeut zjistí, na kterou stranu je obratel vychýlen, a pacient volným kyvadlovým pohybem houpe protější rukou nebo nohou dopředu a dozadu. Terapeut vytvoří jemný protitlak na příslušný obratel, který tak sám dosedne na správné místo. Po ošetření obratle nebo kloubu terapeut ošetřované místo jemně hladí oběma rukama směrem ke konci končetin nebo ke kostrči. Tím se podpoří volný pohyb uvolněné energie v těle. Po ošetření se celá terapie může doplnit tzv. Breussovou masáží a tím prohloubit uvolnění celého těla. Breussova masáž je jemná energetická masáž akupresurních bodů a páteře, která uvolňuje tlak na ploténky. Někdy se provádí ještě před samotným napravováním páteře, aby došlo k uvolnění napjatého svalstva.

Objednejte se

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxována, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Použití třezalkového oleje.

Objednejte se

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy

Jde o kombinaci speciální ruční tlakové masáž a ozónového zábalu. Masážními hmaty a ozónem se povzbuzuje lymfatický systém, uvolní se tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy a při zvýšení kvality pokožky, ale také při formování postavy.

Celulitida se tvoří tehdy, je-li v těle příliš mnoho škodlivin. Místo toho, aby kolovaly v organismu a poškozovaly jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Navíc na sebe vážou různé toxiny a zplodiny metabolismu. Buňky tak stále sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Nejvýrazněji se projevuje na bocích, stehnech, zadečku či bříšku.

Masáž je vhodné kombinovat s manuální lymfodrenáží. Při kombinaci obou technik dochází k několikanásobně lepším výsledkům.

Objednejte se

Manuální lymfodrenáž

Důležitou součástí lidského těla je mízní (lymfatický) systém. Jeho buňky hrají neocenitelnou roli při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek. Vznikají tak odpady metabolismu, které se pomocí lymfatických cév a uzlin vylučují z těla. Vzhledem ke způsobu života je u řady lidí lymfatický systém přetížený. Varovné signály, jako je bolestivost lymfatických uzlin, jejich zduření, otoky, únava a vyčerpanost jsou projevy zvýšeného zatížení a zasluhují naší pozornost.

Jemná technika manuální lymfodrenáže napomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém tak, aby tuto zátěž dokázal zvládnout. Díky pozitivním detoxikačním účinkům snižuje také napětí pokožky, pomáhá  v boji proti vráskám a proti celulitidě

Objednejte se

Indická masáž hlavy (antistresová)

Indická masáž hlavy je ajurvédská technika, která spojuje starověké kulturní tradice s požadavkem moderní doby. Jde o jednu z nejdostupnějších masáží, dá se provádět vsedě, bez nároků na prostor či vybavení. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

Dospělí se při ní uvolní, zbaví se stresu, fyzického i psychického napětí. Ustoupí při ní bolesti hlavy, odstraní se ztuhlost šíje, ramen a krku, zmizí únava očí, zlepší se spánek, koncentrace a duševní svěžest. Při pravidelné aplikaci se výrazně vylepší kvalita vlasů, protože masáž prokrvuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové kořínky.

Dětem zprostředkovává uklidnění, relaxaci a pocit léčivého doteku od druhé osoby. Je vhodná pro děti neklidné, hyperaktivní, s psychickými problémy, nesoustředěné, s poruchami učení a spánku. Masáž je pro ně prospěšná nejen ze zdravotních, ale především z psychických důvodů.

U seniorů masáž šetrně spouští ozdravný a regenerační proces. Starší lidé jsou většinou ostýchaví a zvyklí na svou intimitu, proto vítají, že mohou při této masáži zůstat oblečeni. Také pozice vsedě je pro většinu z nich výhodnější vzhledem k možným zdravotním problémům s pohyblivostí či s tlakem.

Objednejte se

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a regeneraci pokožky, k získání dobré nálady, k odplavení toxických látek a k uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, napomáhá tvorbě hormonů radosti (endorfinu a serotoninu). Díky tomu je ideálním prostředkem v boji proti stresu a depresím.

Čokoláda obsahuje prvky důležité pro náš organismus, například draslík, vápník, fosfor, hořčík, ale také vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Při masáži pokožka tyto látky vstřebává, což se příznivě projevuje nejen navenek v podobě výrazného omlazení pokožky a formování postavy, ale také uvnitř. Pozitivně působí především na činnost srdce, aktivuje látkovou výměnu a detoxikaci organismu. Díky kofeinu je také vynikající procedurou proti celulitidě.

Po masáži vás čeká zakončení ve formě harmonizujícího a jemně stimulujícího čokoládového zábalu, který vaše tělo i mysl dokonale uvolní.

Objednejte se

Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je velmi účinná a oblíbená terapie. Pozitivně působí na pokožku, uvolňuje svalstvo a zároveň detoxikuje přes reflexní plochy vnitřní orgány. Pomocí speciální tlakové masáže se toxiny vyplavují na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné. Velmi účinně působí proti celé řadě chorob (viz indikace), lze ji však aplikovat i pro zvládnutí stresu, při jarních očistných kůrách a únavě. Navozuje příjemný relaxační pocit a přispívá k znovunabytí duševní vyrovnanosti.

Objednejte se

Havajská masáž Lomi Lomi – aromaterapie

Havajská masáž Lomi Lomi (v překladu milující ruce) je relaxační masáž celého těla. Využívá se při ní plynulých, měkkých i hlubokých technik vykonávaných především předloktím a rukama, které doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. Při práci je velice důležitý také pohyb dolních končetin, využívání váhy a těžiště těla. Pohyb maséra připomíná posvátný havajský tanec Hula Hula, z kterého masáž vychází.

Masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny. Speciální technika a taneční rytmus vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraňuje napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient by se při masáži měl odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Použití aroma olejů.

Objednejte se

Kineziotaping a lymfotaping

KINEZIOTAPING též kineziologické tejpování pochází od slova kineze – pohyb. Neboli tejpování znamená lepení pružných pásek na kůži. V 70.letech minulého století japonský lékař a chiropraktik Kenzo Kase zkoumáním nalepování pružných pásků na kůži zjistil, že při sportovních výkonech dochází k menší úrazovosti, a naopak přetížený svalový a kostní systém je odlehčen. Dochází při něm k normalizaci napětí a zároveň ke zlepšení funkce krevního a lymfatického oběhu.                                                                                 

Nalepováním elastických pásků s pružností odpovídající lidské kůži se pokožka zvlní a tím je umožněn zvýšený trvalý průtok krve a lymfy. Prodlužuje se uvolnění svalů, účinek lymfodrenáží i masáží a aktivují se ozdravné procesy. Na rozdíl od konvenčních sportovních tejpů, které slouží k omezení nebo úplnému znemožnění pohybového stereotypu, neomezuje kineziotaping hybnost.                                                                                                                    

Podle směru nalepení pásek a podle zvoleného napětí dovedeme svaly aktivovat nebo uvolňovat. Pásky můžeme nalepit tak, aby stabilizovali jednotlivé vazy, zvyšovaly trvalý průtok krve a lymfy, vyhlazovaly jizvy nebo pomáhaly ke správnému držení těla. Lymfatická technika zamezuje opakované tvorbě otoků a lymfedému.

Objednejte se

Technika Raindrop

Většina lidí bude jistě souhlasit s tím, že masáž je zklidňující, uvolňující a příjemná. Technika Raindrop  je však dokonalejší metodou než běžná masáž, protože spojuje použití esenciálních olejů a speciálních masážních technik, a tím se zvyšuje terapeutický účinek masáže.

Technika Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností několika klíčových esenciálních olejů a napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young. Spojil v ní aplikaci devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky spojení účinku esenciálních olejů a speciálních masážních technik je Raindrop je účinnější metodou než běžná masáž. Nejsilnější účinek techniky Raindrop je po 3-4 dnech.

Řada profesionálních lékařů ve Spojených státech začlenila techniku Raindrop do své klinické praxe a shledala, že je to vynikající metoda pro zmírnění problémů spojených s ischiasem, skoliózou, kyfózou a chronickou bolestí zad. Esenciální oleje určené pro jednotlivé systémy v těle už pomohly vyřešit mnohé případy, které profesionálové už odepsali jako beznadějné, a otevřely tak nové možnosti léčby.

Objednejte se