Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.

DERMATO-Kosmetické ošetření pro ženy i muže

Dermato-esthetické centrum „Beauty Esthetic“ je centrum estetiky nedaleko centra Prahy, které se specializuje na estetické terapie v péči o krásný a zdravý vzhled pleti.

Zárukou kvality práce jsou kromě kvalifikovaného personálu také nejkvalitnější produkty a kosmetika; studio používá výhradně luxusní produkty prestižní japonské značky Forlle'd.

Produkty Forlle’d pro péči o pleť jsou jediné přípravky svého druhu, které používají nejnovější technologie a byly oceněny Nobelovou cenou, aby poskytly to nejlepší a nejefektivnější řešení neinvazivního oddalování foto a chrono stárnutí pleti.
 
Naše centrum exkluzivně spolupracuje i s francouzskou kosmetikou Biostase Paris, kde je každý kosmetický program přizpůsoben na míru a začíná osobním pohovorem a diagnostikou pleti.

Ošetření mastné / problematické pleti

Pročišťující péče s antibakteriálním efektem pro mastnou a aknózní pleť. Zánětlivé procesy a projevy přecitlivělosti pokožky jsou dostatečně ošetřeny. Povrch pleti získá zcela novou vitalitu a působí matnějším a hladším dojmem.

Kosmetické ošetření na míru

Kosmetický terapeut pro Vás vytvoří osobní „péči na krásu“ v závislosti na momentálních potřebách Vaší pleti a na Vašem životním stylu. Objevte krásu s kosmetikou Forlle'd a Biostase Paris v studiu „Beauty Esthetic“.

Ceník kosmetického ošetření

 60 minut 1200 Kč
 90 minut 1800 Kč
 120 minut 2200 Kč

Objednejte se